Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 7 lutego 2015

Wyniki rozdania

Ufff... W końcu przebrnęłam przez sprawdzanie zgłoszeń. Okazało się, że to wcale nie takie proste, przede wszystkim dlatego, że zgłosiło się dużo więcej osób niż sądziłam, dokładnie 112. Niestety nie wszyscy uczciwie podeszli do sprawy - pisali że obserwują/lubią/udostępniają, a tak nie było. Weryfikowałam dokładnie wszystkie zgłoszenia i losy przyznawałam tylko za te rzeczy, których weryfikacja przebiegła pomyślnie. Nie wykluczam, że być może ktoś mnie obserował/lubił "cichaczem", ale nie mogłam przyznać losów za coś, czego nie miałam jak sprawdzić. Ostatecznie przyznałam 292 losy.

A teraz przechodzę od razu do rzeczy:

Przysłowiowa siódemka okazała się szczęśliwa. A dla kogo?

Gratuluję! Tym bardziej, że z tego co zauważyłam to generatory lubią bardziej numerki ze środka lub końca listy :) Proszę Cię o kontakt i podanie danych adresowych do wysyłki na maila: monga.raczkuje@gmail.com do czwartku, 12 lutego.

22 komentarze:

  1. A było tak blisko :( Gratuluje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję ! Zupełnie się nie spodziewałam przy takiej ilości zgłoszeń,a tu taka ogromna i cudna niespodzianka, zwłaszcza że nagroda jest wspaniała :) Bardzo się cieszę :-) :* Zaraz wysyłam wiadomość :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. W miarę możliwości staram się odwiedzać Wasze blogi :)