Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

czwartek, 28 lipca 2016

Lato u Mongi - konkurs :)

Lato już w pełni (choć z pogodą bywa różnie), przede mną odliczanie dni do wakacyjnego wyjazdu - to już w sobotę rano. Cieszę się na ten urlop jak głupia, tym bardziej że zupełnie niespodziewanie zamiast lata w mieście będę miała lato w Grecji :)

Od jakiegoś czasu nosiłam się z myślą o konkursie, specjalnie z myślą o nim zbierałam kosmetyki które - mam nadzieję - ucieszą jedną z Was :) Nagroda jest częściowo widoczna na banerze, ale jak się pewnie domyślacie - nie widać tam wszystkiego. Wszystkie kosmetyki i produkty są nowe, nieużywane, nieotwierane. większość z nich kupiłam specjalnie z myślą o konkursie, choć nie ukrywam, że część z nich pochodzi z boxów subskrypcyjnych.

Pytanie konkursowe jest krótki i wynika z mojej ciekawości: "Jakie kosmetyki obowiązkowo zabierasz na wakacje (oprócz mazideł z filtrem)". Nie chodzi mi o to, żebyście się zbyt długo rozpisywały, nie zależy mi na uzasadnieniach, tylko o samym podaniu rodzaju kosmetyków (max 2); w moim przypadku np. jest to tusz do rzęs i żel pod prysznic :)


OBOWIĄZKOWO TRZEBA:
1 - być publicznym obserwatorem mojego bloga, podać adres mailowy (dla celów weryfikacji), odpowiedzieć na krótkie pytanie konkursowe i prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy (1 los)
DODATKOWO MOŻNA:
2 - umieścić na swoim blogu baner z linkiem do rozdania (+ 1 los)
3 - dodać mój blog do blogrolla (+ 1 los)
4 - polubić Kosmetyczne raczkowanie na facebooku (+ 1 los)
5 - udostępnić na facebooku post z informacją o rozdaniu (+ 1 los)
6 - obserwować mnie w Google+ (+ 1 los)
7 - obserwować kosmetyczne_raczkowanie na Instagramie (+ 1 los)
8 - udostępnić na Instagramie post z informacją o rozdaniu i otagować #kosmetyczneraczkowanie i oznaczyć @kosmetyczne_raczkowanie (+ 1 los)
Osoby, które obserwowały publicznie mojego bloga przed ukazaniem się informacji o rozdaniu otrzymają dodatkowo 1 los jeśli zdecydują się na udział w konkursie.

Regulamin:
1. Konkurs trwa do 21.08.2016 r. do 23:59
2. Organizatorem i sponsorem nagród jest autorka bloga Kosmetyczne raczkowanie
3. Warunkiem wzięcia udziału jest publiczne obserwowanie bloga i prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Dodatkowa aktywność zwiększa szansę na wygraną.
4. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony w drodze losowania, a wyniki opublikowane na blogu najpóźniej do końca wakacji. 
5. Na podanie danych do wysyłki Zwycięzca ma 5 dni, w przypadku braku kontaktu w wyznaczonym czasie nastąpi kolejne losowanie.
5. Nagroda zostanie wysłana tylko na terenie Polski, na koszt organizatora rozdania, za pośrednictwem Poczty Polskiej, w przeciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania danych od Zwycięzcy.

Życzę powodzenia!


19 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. W miarę możliwości staram się odwiedzać Wasze blogi :)