Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Letnie wyniki :)

Do wczoraj mogłyście się zgłaszać do Lata z Mongą :) Myślałam że wyniki podam dopiero za kilka dni, ale się zmobilizowałam i voila :)


Zanim jednak przejdę do wyników chciałam przedstawić Wam zestawienie Waszych odpowiedzi. W końcu w jakimś celu to pytanie padło :) Przypominam, że pytałam Was "Jakie kosmetyki obowiązkowo zabierasz na wakacje (oprócz mazideł z filtrem) - maksymalnie dwa". Zebrałam wszystkie odpowiedzi, pogrupowałam kosmetyki i się zdziwiłam :) Bo okazuje się, że najczęściej na wakacje zabieramy kolorówkę, a ja stawiałam raczej na pielęgnację :)
Jak to się kształtowało w poszczególnych kategoriach?

Zaskoczone? Mnie zdziwiło, że aż tyle z Was zabrałoby mgiełki do twarzy i ciała, ale może to dlatego że ja ich nie używam.

Nie przeciągając zbytnio przechodzę do tego, na co wszyscy czekają :) WYNIKI! Nadmienię tylko, że zgłosiło się 68 osób, a przyznałam łącznie 311 losów. Nagrodę (którą częściowo można było podejrzeć na banerze) otrzymuje...


A pod numerem 10 kryje się los:


Gratuluję!

Chyba nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała nagrodzić jeszcze kogoś :) Podczas kompletowania nagrody jakoś okazało się, że jest tego całkiem sporo, więc postanowiłam zrobić dwie paczki (i wcale nie uważam, że ta druga jest kiepska, choć rzeczywiście nieco skromniejsza). Los uśmiechnął się do...


Roześmiałam się jak to zobaczyłam, bo jak widziałyście wyżej los nr 8 również należy do Hushaaabye ☺ Kochana, koniecznie zagraj w totka! No ale skoro postanowiłam nagrodzić dwie osoby, to wygenerowałam kolejny szczęśliwy numerek, w końcu do trzech razy sztuka :)


A los 289 należy do...


Również gratuluję!

Chciałam pokazać nagrody, ale ostatecznie uznałam że dziewczyny powinny mieć niespodziankę! Dlatego też zdjęcia nagród pojawią się tu za kilka dni, jak dziewczyny dostaną już swoje przesyłki :) Jeśli jesteście ciekawe co skrywały pudełka to zajrzyjcie tu za jakiś czas, może tydzień - myślę że tyle czasu powinno wystarczyć na podanie mi adresu do wysyłki i doręczenie jej przez pocztę. Jestem jednak realistką i zdaję sobie sprawę, że większość z Was sprawdzi tylko wyniki i więcej tu  nie zajrzy... Trudno, wtedy Wasza ciekawość nie zostanie zaspokojona!

Wszystkim pozostałym dziękuję bardzo za udział, mam nadzieję że zostaniecie u mnie na dłużej :)

Dziewczyny, mam nadzieję że obie będziecie zadowolone ze swoich nagród. Czekam na Wasze dane adresowe z maila podanego w formularzu zgłoszeniowym do soboty, 27 sierpnia na maila: monga.raczkuje@gmail.com

Paczki postaram się wysłać jak najszybciej, żeby dotarły jeszcze latem :)

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za udział i lecę trochę poćwiczyć :)

************************************
edit:
ze śledzenia przesyłek wynika, że obie zwyciężczynie odebrały już swoje paczki, więc...
zawartość paczki dla Hushaaabye

zawartość paczki dla I love dots:

25 komentarzy:

 1. Gratulację :)
  Dobra robota z tymi statystykami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahahahah <3 o rany rany! :D takie podwójne szczęście to chyba faktycznie jest coś na rzeczy :D bardzo, bardzo się cieszę i dziękuję <3 zmieniłaś ten podły dzień w bardzo pozytywny <3 napiszę do Ciebie przez Facebook jeśli to nie problem :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Justyna, wielkie gratulacje! :)

   Usuń
  2. Jasne, może być przez facebooka :) Cieszę się, że poprawiłam Ci humor :)

   Usuń
 3. Gratuluję dziewczyny! A Tobie Hushaaabye podwójnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej dziękuję :* wysyłam maila :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie, że szczęśliwców było aż 2;]

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam blisko haha <3
  gratulacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje ;)
  doddaje !
  http://gabrysiowetestowaniee.blogspot.com/2016/08/wondershow-volume-mascara-eveline.html

  OdpowiedzUsuń
 8. super te statystyki!
  dzięki za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. W miarę możliwości staram się odwiedzać Wasze blogi :)