Denka u mnie z reguły ukazują się na początku miesiąca, ale mój kalendarz mi podpowiada, że chyba złapałam jakieś opóźnienie :) Moja denkowa torba na koniec października była wyładowana po brzegi, ale nie do końca było to zasługą dużej ilości zużytych kosmetyków, co raczej ich dużej pojemności :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Cosnature. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Cosnature. Pokaż wszystkie posty
środa, 15 listopada 2017
poniedziałek, 4 września 2017
Denko sierpniowe
Moje sierpniowe zakupy były dość skromne ja widziałyście. Dla jeszcze lepszego efektu przydałoby się spore denko, żeby uszczuplić zapasy :) Niestety wakacyjnych pustaków nie będzie zbyt dużo, głównie dlatego, że na urlop wzięłam kilka nowych nierozpoczętych kosmetyków, które miały mniejsze pojemności lub wygodniejsze opakowania, a te zaczęte zostały w domu. Zużywam je nadal i liczę na to, że we wrześniu wyrzucę dużo więcej! :)



