Gdzie to lato ja się pytam! Cały tydzień pada, nic mi się przez to nie chce (no dobra, oglądam serial dla zabicia czasu ☺). Chciałabym pojechać gdzieś nad wodę, poopalać się trochę, zrelaksować na świeżym powietrzu... A tak to zostaje mi tylko balkon (zakładając, że deszcz nie zacina za bardzo). Pod ostatnim chomiczym postem sporo z Was pisało mi, że nie jest źle z moimi zapasami. Wiecie czego to zasługa? Zużywania, zużywania, zużywania!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Cztery Szpaki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Cztery Szpaki. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 12 lipca 2018
Denko czerwcowe
Etykiety:
Anwen,
Balea,
Benton,
Bling,
Cztery Szpaki,
denko,
Elizabeth Arden,
Evree,
Farmona,
Joanna,
L'oreal,
Manufaktura Natura,
Nacomi,
Purederm,
Rexona,
Skin79,
Yves Rocher,
zużycia
wtorek, 19 czerwca 2018
Trochę zimy w środku lata - Nacomi i Cztery Szpaki
Jak tam, oglądałyście mecz? Jak wrażenia? Ja, żeby ostudzić trochę pomeczową gorączkę, mam dla Was nieco zimowy post. Zimowy, bo zdjęcia w zimowym klimacie, a poza tym kosmetyki które chciałabym Wam pokazać bardziej pasują do zimowego klimatu niż do letnich upałów. O co chodzi? Zapraszam do czytania.
Etykiety:
Cztery Szpaki,
mus do ciała,
Nacomi,
pielęgnacja ciała,
recenzja



