Jak tam, oglądałyście mecz? Jak wrażenia? Ja, żeby ostudzić trochę pomeczową gorączkę, mam dla Was nieco zimowy post. Zimowy, bo zdjęcia w zimowym klimacie, a poza tym kosmetyki które chciałabym Wam pokazać bardziej pasują do zimowego klimatu niż do letnich upałów. O co chodzi? Zapraszam do czytania.


