Moje sierpniowe zakupy były dość skromne ja widziałyście. Dla jeszcze lepszego efektu przydałoby się spore denko, żeby uszczuplić zapasy :) Niestety wakacyjnych pustaków nie będzie zbyt dużo, głównie dlatego, że na urlop wzięłam kilka nowych nierozpoczętych kosmetyków, które miały mniejsze pojemności lub wygodniejsze opakowania, a te zaczęte zostały w domu. Zużywam je nadal i liczę na to, że we wrześniu wyrzucę dużo więcej! :)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Auriga. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Auriga. Pokaż wszystkie posty
poniedziałek, 4 września 2017
niedziela, 11 grudnia 2016
Denko listopadowe
Powoli zbliża się połowa grudnia, a ja jeszcze nie rozliczyłam się z listopadowymi pustakami. Na swoje usprawiedliwienie mam głównie brak światła do zrobienia zdjęć i paskudne choróbsko, które męczy mnie od kilku dni :( Ale do rzeczy, nie zamierzam przeciągać, rozliczam się i zmykam znów do wyrka :)
środa, 26 października 2016
Czy ja jestem masochistką? Znów randkuję z Shinybox...
Powinnam się pacnąć w głowę zanim kliknęłam "zamów", przecież same chyba wiecie jak wyglądała moja ostatnia randka w ciemno z Shinyboxem. Było kiepsko. Więc co się stało, że zamówiłam kolejne pudełko? Teoretycznie rachunek prawdopodobieństwa (gorzej być chyba nie mogło), a praktycznie to trochę kiepski dzień, który chciałam sobie oprawić zakupami (brawo ja!).
Etykiety:
Auriga,
Calypso,
Catrice,
Charmine Rose,
Constance Carroll,
Cztery Pory Roku,
Dove,
Schwarzkopf,
Shinybox,
Stenders




