Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

sobota, 5 maja 2018

Podwójnie imieninowo u Mongi #2

Wczoraj miałam imieniny i to wczoraj miał się ukazać ten post, byłam jednak taka zabiegana, że nie dałam rady. U mnie, na Śląsku, nie obchodzi się co prawda imienin, świętujemy urodziny, ale w sumie to taki sam dobry powód do świętowania jak każdy inny :)


Nagrody kompletowałam już od jakiegoś czasu i będą one rozbite na dwa zestawy, czyli dwie osoby będą mogły świętować moje spóźnione imieniny, albo cieszyć się swoją nagrodą na Dzień Dziecka :) Postaram się je wysłać jak najszybciej, więc kto wie :)


Spodobała mi się idea rozdań podwójnie urodzinowych, podwójnie imieninowe też już raz było, więc postanowiłam iść za ciosem. Jedna nagroda będzie przeznaczona dla wszystkich, którzy obserwują bądź zdecydują się obserwować Kosmetyczne raczkowanie. Druga nagroda przeznaczona jest tylko dla aktualnych (453) obserwatorów bloga jeśli oczywiście zdecydują się wziąć udział w konkursie.


Jeśli chodzi o konkurs dla wszystkich obserwatowów (starych i nowych) to jedyne co trzeba zrobić, to być publicznym obserwatorem mojego bloga, podać adres mailowy (dla celów weryfikacji) i prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy. A w formularzu odpowiedzieć na pytanie konkursowe: "Twoja wakacyjna podróż marzeń?" i krótko tę odpowiedź uzasadnić (naprawdę krótko, wystarczą dwa-trzy zdania: miejsce i powód) :)
Co oprócz tego? Nic nie trzeba, ale można (będzie mi bardzo miło):
- umieścić na swoim blogu baner z linkiem do konkursu
- dodać mój blog do blogrolla
- polubić Kosmetyczne raczkowanie na facebooku
- udostępnić na facebooku post z informacją o rozdaniu
- obserwować mnie w Google+ 
- obserwować kosmetyczne_raczkowanie na Instagramie


Warunkiem koniecznym oprócz powyższych rzeczy dla tych drugich, czyli dotychczasowych obserwatorów jest również odpowiedź na pytanie: "Ile wyświetleń wg Bloggera miał ostatni (sylwestrowy) post Manii chomikowania? (na dzień 05.05.2018 r.)". Nagrodę otrzyma osoba która trafi lub będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi. Jeśli takich osób będzie więcej - zadecyduje kolejność zgłoszeń.


Czyli jeszcze raz w skrócie: wszyscy obserwatorzy mają szansę wygrać jedno pudełko z kosmetykami jeśli wypełnią formularz konkursowy, a dotychczasowi obserwatorzy mają jeszcze dodatkową szansę na drugie pudełko, jeśli będą mieli trochę szczęścia w "strzelaniu" :)

Regulamin:
1. Konkursy trwają do 27.05.2018 r. do 23:59
2. Organizatorem i sponsorem nagród jest autorka bloga Kosmetyczne raczkowanie
3. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie na blogu jest publiczne obserwowanie bloga i prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego. 
4. Zwycięzca pierwszej nagrody zostanie wybrany na podstawie najciekawszej odpowiedzi, a drugą nagrodę otrzyma osoba będąca dotychczasowym obserwatorem bloga, która prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe lub będzie najbliżej prawidłowej odpowiedzi. W przypadku kilku takich odpowiedzi może decydować kolejność zgłoszeń.
5. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na blogu do końca maja. 
6. Można wziąć udział w obu konkursach, jednakże wygrać można tylko raz.
7. Na podanie danych do wysyłki Zwycięzcy mają 5 dni, w przypadku braku kontaktu w wyznaczonym czasie nastąpi wybór kolejnych zwycięskich odpowiedzi.
8. Nagroda zostanie wysłana tylko na terenie Polski, na koszt organizatora rozdania, za pośrednictwem Poczty Polskiej, w przeciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania danych od Zwycięzcy.
Życzę powodzenia!


8 komentarzy:

 1. Kochana wyszystkiego najlepszego, mamy to samo imie i imieniny ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego NajNajNaj!!!
  zgłoszenie wyslane.

  OdpowiedzUsuń
 4. genialny konkurs :) zgłoszenie wysłane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego, co najlepsze! Imieniny też powinno się świętować, bo w ciągu roku mamy zdecydowanie za mało czasu na takie celebracje =)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najwspanialszego! Zgłaszam się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo kreatywny ten konkurs. Z przyjemnością wzięliśmy udział. Życzymy powodzenia pozostałym uczestnikom zabawy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. W miarę możliwości staram się odwiedzać Wasze blogi :)