Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

środa, 26 lipca 2017

Lato u Mongi #2

Wakacje - czas urlopów i wielu innych przyjemności :) Ja już odliczam dni: jeszcze tylko jutro i piątek, a później dwa tygodnie zasłużonej laby! W spokoju, bez pośpiechu, bez zgiełku, prawie bez internetu :) A skoro o przyjemnościach mowa, to chciałabym również Wam sprawić drobną przyjemność. A dokładniej to aż Trzem z Was!


Jak widać są trzy zestawy nagród, w każdym z nich możecie podejrzeć zawartość (przynajmniej częściowo). A co trzeba zrobić, aby za około miesiąc cieszyć się zawartością pudełka "by Monga"?
OBOWIĄZKOWO TRZEBA:
1 - być publicznym obserwatorem mojego bloga, podać adres mailowy (dla celów weryfikacji) i prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy (1 los)
DODATKOWO MOŻNA:
2 - umieścić na swoim blogu baner z linkiem do rozdania (+ 1 los)
3 - dodać mój blog do blogrolla (+ 1 los)
4 - polubić Kosmetyczne raczkowanie na facebooku (+ 1 los)
5 - udostępnić na facebooku post z informacją o rozdaniu (+ 1 los)
6 - obserwować mnie w Google+ (+ 1 los)
7 - obserwować kosmetyczne_raczkowanie na Instagramie (+ 1 los)
8 - udostępnić na Instagramie post z informacją o rozdaniu i otagować #konkurs #konkurskr i oznaczyć @kosmetyczne_raczkowanie (+ 1 los)
Osoby, które obserwowały publicznie mojego bloga przed ukazaniem się informacji o rozdaniu otrzymają dodatkowo 1 los jeśli zdecydują się na udział w konkursie.

Regulamin:
1. Rozdanie trwa do 20.08.2017 r. do 23:59
2. Organizatorem i sponsorem nagród jest autorka bloga Kosmetyczne raczkowanie
3. Warunkiem wzięcia udziału jest publiczne obserwowanie bloga i prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Dodatkowa aktywność zwiększa szansę na wygraną.
4. Zwycięzca rozdania zostanie wyłoniony w drodze losowania, a wyniki opublikowane na blogu do końca wakacji.
5. Na podanie danych do wysyłki Zwycięzcy mają 5 dni, w przypadku braku kontaktu w wyznaczonym czasie nastąpi kolejne losowanie.
6. Nagroda zostanie wysłana tylko na terenie Polski, na koszt organizatora rozdania, za pośrednictwem Poczty Polskiej, w przeciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania danych od Zwycięzcy.

Życzę powodzenia!


6 komentarzy:

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz. W miarę możliwości staram się odwiedzać Wasze blogi :)